Jednotné zkušební schéma společné části maturitní zkoušky

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo jednotné zkušební schéma společné části maturitní zkoušky, která se koná na počátku května 2018.

Famózní postup našich volejbalistů

V Jindřichově Hradci se 10. ledna hrála kvalifikace o postup do republikového finále ve volejbale studentů narozených po roce 2000, kam se probojovali vítězové krajských klání z Jihočeského a Plzeňského kraje a druhý tým ze středních Čech. To získalo v Neratovicích naše gymnázium, když jsme v zápase o prvenství podlehli Kolínu. Ten se tak dostal do kvalifikace konané v Liberci a my se vydali do sice malebného, ale celkem vzdáleného Jindřichova Hradce. Tam se kluci utkali postupně s gymnázii z Českých Budějovic a Domažlic, oba své zápasy vyhrály 2:0 na sety s celkovým poměrem míčů 100 : 71.

Nedefinováno

Kritéria přijímacího řízení

Zveřejňujeme kritéria přijímacího řízení pro jarní období 2018 (tj.

Přijímací zkoušky nanečisto

Přijímací zkoušky nanečisto - úterý 6. a 13. 2. 2018 od 15.30 hodin.

Informace k přijímacímu řízení (aktualizováno 18.1.2018)

Veškeré informace k přijímacímu řízení do osmiletého studia (obor Gymnázium 79-41-K81) a do čtyřletého studia (obor Gymnázium 79-41-K41) jsou k dispozici v záložce "Zájemce o studium" (nahoře).

Vyhlášení projektového týdne

V pondělí 27. listopadu byla vyhlášena témata projektového týdne, který se v letošním školním roce bude konat v týdnu od 18. června do 22. června 2018.

Maturitní okruhy 2017/2018, Maturitní zpravodaj

Na základě § 79, odst. 3 Školského zákona zveřejňujeme informace o formách maturitních zkoušek a tematické okruhy (témata) k profilovým zkouškám pro maturitní zkoušky v roce 2018 (jarní a podzimní období).

Školní psycholog

Od začátku letošního školního roku nabízíme služby školní psycholožky. Mgr. Gabriela Luková Sittová má své pracoviště v prvním patře (místnost č.

Organizace školního roku 2017/2018

V pondělí 4. září začíná nový školní rok 2017/2018. Přejeme všem našim studentům, pedagogům i dalším pracovníkům školy úspěšný nejen začátek tohoto školního roku.

Konzultační hodiny pedagogů GMH

Vážení rodiče a studenti GMH.

V přiložené tabulce zveřejňujeme konzultační hodiny všech pedagogů GMH. Pro domlouvání návštěvy upřednostňujeme e-mailovou komunikaci (tvar jmeno.prijmeni@gmh.cz).

Přihlásit se k odběru Gymnázium Mnichovo Hradiště RSS